Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Kingston DataTraveler G3 - Okuma Sorunu

Gönderen egeff 
Kingston DataTraveler G3 - Okuma Sorunu
31 January 2012 21:12
Arkadaşlar ben wii'mi hackledim ve bana bu alet ile dvd den oyun oynatamassın dediler yenimiymiş neymiş geleleim asıl konuya bende Kingston DataTraveler G3 16GB flash disk var (flash bellek) vede Kingston DataTraveler 8GB flash disk var (flash bellek) bunları wbfs manager ile formatlayıp oyunları attım ama ne cfg usb loader ile ne wiiflow ile nede usb loader gx ile okutamadım aca ba okutmak için ne yapabilirim yada yada biyerde yanlışmı yapmışım yada grinning smiley wii bu flash bellekleri desteklemiyormu bi bilgi verirseniz çok sevinirim

Şimdiden teşekkürler

Re: Kingston DataTraveler G3 - Okuma Sorunu
01 February 2012 16:09
kingston bu konuda sorun çıkartan bir marka.uyumluluk listelerinde genelde uyumsuz olarak geçer zaten.galiba sorun bundan kaynaklanıyor.
01 February 2012 17:15
Teşekkürler arkadaşım peki bana senin kullndığın yada sorun çıkarmayacak bir marka sölermisin lütfen
01 February 2012 17:42
bende kingston g3 8gb var sorunsuz bütün oyunları oynuyorum. doğru usb portuna taktığına eminmisin? ince tarafa yakın olana takacaksın..
01 February 2012 18:32
ben western digital 500gb lık hdd kullanıyorum usb ler hakkında bir bilgim yok bende 4 gb lık bir kingstona atıp oynamak istemiştim başta ama bende de çalışmadı .ama bazılarında çalışıyor bazılarında çalışmıyor kingston sad smiley cfg de yanlış port a takınca söylüyor zaten
02 February 2012 11:58
@cem41 bende kingston datatraveler g3 8gb yok bende kingston datatraveler 8gb var
02 February 2012 12:08
ben 16gb den bahsediyordum. sonuçta g3 serisi pek fark edeceğini sanmıyorum.
02 February 2012 20:13
yok doğru porta takıyorumda zaten sitedeki uyumluluk listesinde Kingston DataTraveler 16GB G3 Yok
02 February 2012 20:15
@crazywii ben doğru porta takıyorum ama wiiFlow açılınca o portu gösterşyor yine anlamadım hiç birşey sinirim bozuldu boşu bosuna 16 gb kingstona para verdim grinning smiley
03 February 2012 14:44
@cem41 sen calısıyor dedıgın ıcın g3 8gb aldım bana yaptıgın adımları anlatırmısın yani yüklü usb loader adı cİOS surumun falan hepsini zahmet olmassa
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 56
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!