Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Call Of Duty : Black Ops | Loading sorunu

Gönderen cankat 
Call Of Duty : Black Ops | Loading sorunu
24 December 2011 19:02
Arkadaşlar diğer oyunlar bir sorun yok fakat bugün Call of Duty black ops indirdim ve HDD'ye attım. Herşey yolunda gidiyordu fakat oyunları seçme ekranında call of duty'de resim yoktu. Neyse tıklayıp girdim, oyuna başlar gibi oldu. Bi kadın çıktı sigara içiyordu ve sayılar saydı. Sayı sayması bittikten sonra yeni bir ekrana yönlendirdi beni ve loading yazısı belirdi. Orada öyle makine kilitlendi. 2-3 kere tekrarladım bunu hepsinde de kilitlendi. Sorun ne acaba, bu oyunu nasıl çalıştırır ve multiplayer oynayabilirim?

Acele gerekli çünkü wii sports ve michael jackson oyunundan sıkılmaya başladım. Bu wii'yi ben online call of duty oynamak için almıştım fakat çalıştıramıyorum. Çok mutsuzum sad smiley

Hızlıca cevap gelir umarım, herkese teşekkürler.

Re: Call Of Duty : Black Ops | Loading sorunu
24 December 2011 21:13
bilgisi olan yok galiba.
25 December 2011 13:18
aslinda o kadar cok bilgi varki yuzler ce mesaj yazilmi oyunlar ile ilgili en basiti [www.wiidewii.com] burada bi rehber var.

25 December 2011 14:05
dedezade herşeyi denedim fakat olmadı. Bana kesin sonuç sağlayabilecek bişey gerekli. Ne var ne yok herşeyi denedim. Softmode bozulacak diye korkar oldum.
25 December 2011 14:31
cankat
dedezade herşeyi denedim fakat olmadı. Bana kesin sonuç sağlayabilecek bişey gerekli. Ne var ne yok herşeyi denedim. Softmode bozulacak diye korkar oldum.
dedezade nin açtığı konuya şu mesajı atmıştım;
forumber
ayrıca black ops da sorun çıkardı bu cios ile,dedezade nin kırmızıyla yazdığı notu uygular+loader dan yüklenecek cios u 250 ye ayarlarsanız sorunsuz çalışır bilginize...
deneyebilirsin...bu cios da loading ekranında kalıyor ama dediğimi yapınca sorunsuz geçiyor

Modern Warfare 3:4858-1397-9340
Black Ops:4094-0788-9526
25 December 2011 14:36
forumber
cankat
dedezade nin açtığı konuya şu mesajı atmıştım;
forumber
ayrıca black ops da sorun çıkardı bu cios ile,dedezade nin kırmızıyla yazdığı notu uygular+loader dan yüklenecek cios u 250 ye ayarlarsanız sorunsuz çalışır bilginize...
deneyebilirsin...bu cios da loading ekranında kalıyor ama dediğimi yapınca sorunsuz geçiyor

şimdi onu da denedim yine olmadı. Oyunu açmadan önce usb loader'dan oyunu ios249 olarak seçince ilk girişteki loading yazısı sürekli ilerliyor fakat oyun açılmıyor. ios250'yi seçince de ilk loading ekranı geçiyor, kadın konuşuyor sigara içiyor ve konuşma bittikten sonraki loading ekranında kilitleniyor tekrar

msn adresim : hayy.am@hotmail.com

ekler misiniz acaba detaylı konuşmak istiyorum çünkü bu oyun için aldım wii'yi 2 gündür çalıştırmamadım, çıldırmak üzereyim.
25 December 2011 14:54
dediklerinizi yaptıktan sonra yeşil olarak en altta

cIOS250 D2X v6 base 57 rev21006 installed with SUCCESS

yazıyor. sonra Press A to continue or B to exit.

yazıyor.

fakat oyun hala çalışmıyor. Oyunda sorun olamaz çünkü arkadaşımın kendi wii'sinde çalıştırdığı iso dosyasını aldım.
25 December 2011 16:40
arkadasim bir konuyu sadece bir yerde sorsan iyi olmazmi?

25 December 2011 18:49
dedezade
arkadasim bir konuyu sadece bir yerde sorsan iyi olmazmi?
katılıyorum,anlamsız yerlerde sormuş arkadaş...

Modern Warfare 3:4858-1397-9340
Black Ops:4094-0788-9526
25 December 2011 20:34
kusura bakmayın siteniz çok karmaşık. Böyle karmaşık sitede kargaşaya kapılıp birşeyler yapamıyorum. İsterseniz daha iyi bir tasarım yapalım sitenize, hatta vBulletin'e terfi edelim. Siz wii'de ustaysanız ben de web'de ustayım arkadaşlar. Sadece soruma daha hızlı cevap alabilmek için 2-3 konu altına yazdım. Çünkü konuma saatlerdir 2 kişi yazdı ve ikisinden de oyunu çalıştırabilecek bilgi gelmedi. Çalıştıramayınca da haliyle sinirleniyor insan.

Daha iyi bir forum istiyorsanız domain sahibi benle konuşabilir çünkü bu script aşırı derecede karmaşık sad smiley

her neyse black ops sorunum hala devam etmektedir, hala açılmıyor oyun.
25 December 2011 23:20
bak arkadasim burdan da yazayim, wii yi kendi ic organlarimdan iyi taniyorum,ne calisir ne calismaz, hangi hdd hangi format,hangi ios cios,su an sorun ettigin oyunu cok uzun suredir oynayan insanlariz.bir kere su arkadasindan aldigin oyunu bi cope at,wiisos.com adresinden oyunu tekrar bi indir bi dene bakalim oyun saglammi.bu oyun disinda ki her oyun calisiyormu sende mw3 mesela ?
cfg usbloader acilirken altta hangi ios ile aciliyor ?yazinin tamamini yaz,ayrica oyunun ayarlarina gir bak bakalim oyun hangi ios ile aciliyor?, hdd nin formati nedir?makinan pal oyun ntsc mi , tv eski mi ntsc yi destekliyormu?yani sana oyunun acilmamasi ile ilgili daha bir cok soru sorabilirim.
senin kullandigin ciosun en son versiyon , kullandigin cfg usbloaderen en son versiyon, oyunun kullandigi iosun da diger rehber de anlatilan ios oldugunu varsayiyorum oyunun bozuk oldugu veya hdd ye atilirken bozuk atildigi varsayimina geliyorum, ama yukari da oyun bozuktur demeyin diyorsun.
senin ile ilgili varsayimim da kendine cok guveniyorsun , ve cok basit bir yer de cok basit bir hata yapiyorsun gibi

Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 50
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!