Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Configurable USB Loader Kurulumu

Gönderen Tuzruhu 
Re: Configurable USB Loader Kurulumu
13 August 2011 11:41
admin siteye baktınmı bilmiyorum ama dosyaların boyutu çok küçük eminmisin ?

13 August 2011 12:08
arkadasim bildigim ve oyun indirdigim bir site, ayrica sana daha iyi bir site ismi vereyim www.wiisos.com

13 August 2011 12:16
benim dediğim torrent dosyaları onlar ne oluyo diyorum boyutları çok küçük 22 kb civarında
13 August 2011 15:46
smiling smileytorrent dosyalarini yukleyebilmen icin pc ye utorrent gibi bir program kurman lazim.o dosyalar sadece torrent linkleri, asil dosyalar buyuk ebat dadir.utorrent i yukle o dosyalarin uzerine tikle , program auto olarak basla indirmeye

13 August 2011 18:04
bi sorum daha olucak mesela neogammayı channel olarak wii ye nasıl yükleyebilirim ?
13 August 2011 18:13
Neogamma Forwarder kullanabilirsin.. Google amcaya sorabilirsin..

13 August 2011 22:37
[www.wiidewii.com] burdan istedigin kanallar ve bilmen gerekenleri bulabilirsin.ayrica bundan sonraki sorularimizi o konu ile ilgili baslik altinda sorarsak daha da iyi olur.

1 kez düzenlendi. En son 13/08/2011 22:39 tarihinde dedezade tarafından düzenlenmiştir.
15 August 2011 08:59
"admin bi bakarmısın"

Hitap şeklimizi bir zahmet düzeltmeye çalışalım. Hiç hoş değil. Böyle mesajlara yanıt vermek içimden gelmiyor.
04 September 2011 14:02
önceden sorunsuz çalışıyordu cfg ama son sürümü yüklediğimde sorun çıktı. oyunların olduğu menüye girince imleç neyin üzerindeyse o oyunu seçiyor ve otomatik yüklüyor beklemeden. oyun seçemiyorum yani. neden olabilir acaba?
09 September 2011 11:44
Uyarı: CFG USB Loader'in Wii'de çalışması için en azından;
CIOS olarak;
cIOS_r9
cIOS_r10
cIOS_r11
cIOS_r12
cIOS_r13
cIOS_r13b
cIOS_r14
Hermes's cIOS
yukarıdakilerden birisinin sistemde yüklü olması gerekiyor. Öneri olarak "cIOS_r14" daha makbule geçermiş. Bu loader'ı yazanlar böyle söylüyor. Yükleyen arkadaşlar bunu dikkate almayabilir.

Ben bu cios la ilgili 40 yazı okudum ama hiçbir şey anlamadım confused smiley
Şimdi bu cioslardan herhangi birisinin nerede yüklü olması lazım? Wii sisteminde mi, hdd de mi? Yüklü olup olmadığını, yüklüyse hangisinin yüklü olduğunu, yüklü değilse nasıl yüklendiğini birisi açıklayabilr mi? smoking smiley
09 September 2011 12:39
cioslar sisteme yukleniyor. sen sanirim bi dukkandan sofmod yaptirtmistin onlar yuklemistir cogu ciosu
09 September 2011 12:48
evet dükkandan yaptırdım. yani ben direk indrip yükleyebiliyor muyum ? sd karta atacağız sanırım değil mi?
09 September 2011 12:57
evet sd karttaki apps klasorunun icine.
09 September 2011 15:26
Yukarıdaki anlatımlar çok eskidi artık. Yeni rehberler hazırlanması gerekiyor. CIOS R14 nerden baksan 2 yıllık bir geçmişe sahip.
04 December 2011 04:02
Slm.Benim sorunum:The Legend of Zelda Skyward Sword oyununu indirdim.Acilmadi wii 4.2e ve icinde homebrew kanal, Cfg usb loader(v56),gecko os ve neogamma kanallari var.Sanirim usb loader eski version oldugundan göstermedi.Nasil yükleyebilirim yeni versiyonunu?Wiii yi 2 yil önce bir arkadas softmod yapmisti.Ben bu iste acemiyim yardim ederseniz sevinirim ayrica bayagi okudum ama eski versiyonun üstüne yeni version nasil yüklenir bulamadim.Bu konuyu yanlis yere yazdiysam simdiden özür dilerim.Internette girip yükseltmedim birsey olur diye..saygilar
04 December 2011 09:47
[www.wiidewii.com] bu rehberi uygularsan oyunlar calisir

09 February 2012 19:05
Çok sağol kardeş sayende hallettim ellerine sağlık. smiling smiley

02 March 2012 17:53
Ben burda gösterdiğin herşeyi yaptım ama hbc de load dediğim de usb loaderın logosu çıkıyo ve hiçbirşey omuyor.
13 April 2012 15:01
buarada yeni updatede ayrıntılara baktım gamecube desteği yazıyordu deneyen oldumu?

07 June 2012 00:07
sayende wii sports resort oynayabliyorum hocam cok sagol
10 March 2014 11:56
cfg usb loader v70 çıkmış elimizdeki mevcut olanı update yaparak bu hale getirmek münkün mü? İndirdiğimiz son versiyonu nasıl kurarız eskisinin üzerinemi atılıyor yoksa silip yenisimi eklemek gerekiyor. CFG usb loader Update nasıl yapılıyor?
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 24
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!