Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

USB LOADER KURULUM REHBERI

Gönderen dedezade 
Re: USB LOADER KURULUM REHBERI
17 November 2010 02:04
wbfs manager sitesi açılmıyor.sitede problem var sanırım.elinde olan varsa ve boyutu büyük değilse programın.hotfile vs. gibi sitelerden birine upload edebilirmi???

04 February 2011 12:59
Orjinal oyunların kopyası nasıl alınıp hdd ye atılabilir .
Teşekkürler,
04 February 2011 14:01
usb loader kullanarak atabilirsin. USB Loader açılır, orjinal oyun takılır ve remote üzerindeki artı (+) tuşuna basılır.
04 February 2011 15:11
Teşekkür ederim yaptım.
13 April 2011 21:56
Helal olsun Dedezade problem çözümünde gösterdiğiniz hız ve çaba parmak ısırttırıyor. şöyle bir göz gezdirdim 10 üzerinden 9 puan sizlere.
1 puan eksik olmasının sebebi hangi loaderı kullandığını en son sormuşsunuz.
Lütfen ukalalık olarak algılamayın.Eski bir Müşteri hizmetleri uzmanı olarak sorunun köküne inme ve çözme konusunda takıntım vardı smiling smiley
Tekrar tebrik ederim Dedezade
16 August 2011 18:00
Verdiğiniz wii flow'u homebrew'den kur deyince siyah ekran geliyor ve hiç bir şey olmuyor..
16 August 2011 21:33
freakme
Verdiğiniz wii flow'u homebrew'den kur deyince siyah ekran geliyor ve hiç bir şey olmuyor..
tavsiyem cfg usbloader adli loader i kullanman,bu rehber baya eski sayilir, daha dogrusu cfg usbloader ile fat32 veya ntfs olarak hdd kullanabilme, gorsel olarak daha iyi, daha iyi calisiyor ve surakli guncelleniyor(bizim rehberlerin de iyi bi guncellemeden gecmesi lazim gercismiling smiley ) yani bunu kurmani tavsiye etmem, ayrica bu loaderen da guncel hali cikti oda fat32 ve ntfs destekliyor. yok cfg istemem, illa da wiiflow dersen,forumda 2.0 versiyon du sanirim yeni versiyonu paylasilmisti, yada google amcaya muracat et.

17 August 2011 12:45
Uğraşmak istemeyen linki verilen loader'i kurar (CFG için) internet bağlantısı da varsa loader üzerinden Global Settings bölümünden güncelleme yaparsınız, sorun morun kalmaz, herkes mutlu mesut olur smiling smiley
17 August 2011 18:18
Yahu tek bende mi bilmiyorum Cfgden cover indirince uzuuuuun bir error veriyor ve 60 saniye sonra resetliyor kendini .. Sorun nedir ?
17 August 2011 19:02
cverlari indirmesi gereken dizini bulamiyor olabilir.

24 September 2011 18:42
yaklaşık 10 farklı yol denedim ancak beceremedim bu konuda acemi olduğum için yardımınıza ihtiyacım var. dediğiniz gibi yapıp rar dosyasının içindekileri sd karta çıkardım. ancak kartı wii ye taktığımda hiç bir şekilde içindekileri göremiyorum. bu konuda ne yapmam lazım yardımcı olabilir misiniz?
24 September 2011 20:19
programlari apps klasoru icine atip homebrew kanalindan gormen lazim, dosyalar dogru dizinde degilse goremezsin,wii nin versiyonu nedir bu arada

21 January 2012 10:45
Bende wiiflow da şöyle bir hata çıkıyor :
IOS 249 rev 9 or later is required
yardımlarınız için şimdiden teşekkürlerimi sunarım
21 January 2012 10:51
Lütfen yardımcı olurmusunuz wiiflow da şöyle bir hata çıkıyo : "IOS 249 rev9 or later is required" şimdiden teşekkür ederimsmileys with beer
21 January 2012 14:39
cios 249 u update etmen lazim,bu [www.wiidewii.com] rehberi uygularsan sorun kalmaz.

03 February 2012 02:50
Bana kurulu USB Loader GX geldi ama sizce CFG USB Loader yüklemeli miyim ?
03 February 2012 07:44
bence cfg yi de yükle gx bazen sorun çıkartabilir hem çıkartmasa da arada bir görünüm değişince güzel olur grinning smiley
10 May 2012 18:47
4 gb Usb icin oyun warmı ... softmod yaptım ındırdıgım oyunlar rardan cıkarınca 4,30 cıvarlarında oluyor daha dusuk boyutta oyun warmı?=
11 May 2012 12:40
iso dosyalarin hepsi ayni boyuttadir. wii backup manager ile usb ye atarken, oyundan oyuna degismek kaydi ile boyut assagi duser, ama mutlaka duser, bazi oyunlar 500 mb a kadar duserken bazilari, 3,5- 4 gb arasinda kalabiliyor, yani indirdigin oyunlari denemen lazim,tabi iso olarak direk usb bellegin icine atmiyorsundur tabi smiling smiley

10 November 2012 11:05
hortlatmak gibi olacak konuyu ama eğer çipli bir wiiye kurarsak cios kurmamıız gerekir mi ?

Wii Number : 7274-6016-7644-2435
---------------------------------------------------
Mario Kart : 2709-6889-0462
Tatsunoko vs Capcom : 4599-6158-7718
Conduit 1 : 3694-6752-9249
20 November 2012 08:55
USB Loader kullanacak mısın?
20 November 2012 11:17
evet usb loaderi kullancaksin anladigim kqdariypa oyuzden loaderi çalıştırcak iosu yuklemelisin

12 October 2016 23:16
arkadaşlar merhaba ben wii yeni aldım sorunum.wiiware oyunlarını sd kartan oynuyamıyorum channel not gibi bir uyarı geliyor.hafızasınada sadece bir oyun yükleye biliyorum o oyunu usbloader GX ve wiiflow açıyor.sd sorunu ise araşştırdım forumda ios60 yamanmadıgı içinmiş priloader yüklü oldun artık yamanmıyor.bende alternatif loaderlere baktım botmii lazım ben alamıyorum söylenen ekran gelmiyor siyah ekranda kalıyor.sneek midnight channel gibi loaderleri bu yüzden kuramıyorum elinde gerekli işlemler yapılmış dosyalarınızı paylaşırsanız sevinirim yani bana sadece elimdeki wiiware oynularını usb ye yükleyip oynayacagım şekilde paylaşın lütfen ve neyi nasıl nereye atacagımı söyleyerek kızmassanız.
Yada bu konuda yardım edin internette izledim ShowMiiWads ile wiiflow a yüklüyorlar bende tam aynı şekilde olmasada ios249 kullanarak pc den sd karta yüledim
wiiflow ekranında görünüyor ama çalıştıramıyorum aynı şekilde usbloader gx de de görünüyor ama oynatmıyor.wiinin kendi hafızasına yükledigimde usb loader gx
açmadıgı oyunu ozaman açıyor.uloader diye bir program var onda yüklediklerim çoğu açılıyor ve usb loder gx dede görünüyor ama usb loader gx açmıyor nedenini bilen varmı. uloder ana menüsü berbat bir program hiç çekici deyil.neyse uladerle yükledigim oyunları coverları ile beraber gösteren usb loader gx de nasıl oynaya bilirim .Şimdiden teşekkürler
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 22
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!