Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Yardım Lütfen

Gönderen karaejder07 
Yardım Lütfen
18 May 2011 15:44
Az önce neo gamma ile dvd den monster hunter 3 çalıştırdım çalıştırdım fakat oyun menüsünde begin the game diyince ekran kararıyor ve surekli bir zırıltı geliyor televizyondan sebebi nedir nasıl çozebilirim

Re: Yardım Lütfen
18 May 2011 15:53
MH3 oyunu sadece Hermes CIOS V4 ile çalışıyor. Özel mesajda da belirttiğim gibi gerekli CIOS'ları yükleyip ayarları yaptın mı sorun çıkarmaz.
18 May 2011 16:51
SD karta atmam gereken dosyaların linkini verirsen ok memnun olurum diğer turlu cok zorlanıyorum ustellik ben bu hermemsi kurdugumda yine dvd de oyunu açabilirmiyim

teşekkürler
18 May 2011 16:56
Eski mesajlarımdan birisinde yazmışım: Aşağıdaki anlatımda hangisini istersen demişim sen 222, 223, 224, 249, 250 var hepsini kur.

Tuzruhu
Buradan gerekli dosyayı indir.

İçerisinde Wad diye bir klasör va onu SD karta kopyala. SD kartta da WAD klasörü olması gerekiyor.

Yine aynı dosyanın içerisinde Apps diye bir klasör var içerisinde MMM programı var. Onu da SD kartında Apps klasörünün içerisine at.
Wii'yi çalıştır Homebrew Channel'a gir ve MMM (Multi Mode Manager) programını çalıştır. Açıldığında menüler göreceksin. Load Another IOS diye bir menü var ona geliyorsun ve onu 236'ya switchliyorsun. Ondan sonra Wad klasörüne girip sırasıyla 222, 223, 224, 249 (Artık hangisine ihtiyacın varsa) kuruyorsun. Hata verirse (-ret 2011 gibi) Load Another IOS kısmına gelip IOS 36'yı switchliyorsun.

Sana fikir vermek açısından videosu da aşağıda (Not: Bu video bilgilendirmek amaçlı Youtube'dan alınma bir video bizimle ilgisi yok, sadece programa görsel bir destek için ekledim)

18 May 2011 17:10
Bendeki cios v5 bişey farkedermi Birde şurdaki elemanın yaptıklarını yapsam çalışırmı [www.youtube.com]
18 May 2011 19:09
Başkasının ne yaptığını bilemem bizim sitedeki asistanın videoları en doğru olandır ona baktın mı? Benim yukarıda verdiğim video programa yabacnılık çekmemek için örnekti sadece.
19 May 2011 11:55
Sonunda hallettim yardımlarınız için teşekkürler
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 39
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!