Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Call Of Duty Black Ops Wii Sorularım ?

Gönderen WiiManiac 
Call Of Duty Black Ops Wii Sorularım ?
13 February 2011 08:47
Bu oyun için mikrofonlu kulaklık varmış özellikle oyunda görev yaparken online ise yariyormus fakat ben bu oyunu oynayabilmek icin hdd mi usb portuna takiyorum ve mikrafonda usb ile calisiyor 2.porta taksam calisirmi birde yeni cios filan gerekiyormu bu oyun icin biraz yardim ederseniz sevinirim iyi forumlar smiling smiley

Cepden yazdim yazim hatalarindan dolayi özür dilerim smiling smiley

Re: Call Of Duty Black Ops Wii Sorularım ?
16 February 2011 18:34
oyunu yukledim cok zevkli ama zapperim yok cok zor oynaniyor tek zapper satan yerde hic yok

16 February 2011 20:59
Valla oyunu bana kalırsa zapper'sız oynamak daha kolay... zapper'la nunchuk idaresi zor oluyor.

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
18 February 2011 17:58
hmm o zaman gerek yok mu birde bunu classic controllerla oynayabilir miyim ? ayrıca dediğim gibi hdd bağlamadığım diğer usb girişine bu mikrafonlu kulaklığı bağlasam çalışır mı

18 February 2011 19:30
mikrofon sanıyorum olmuyor. wii speak gerekiyor diye biliyorum. classic controller'la oynanıyordur herhalde analog pad'i olduğu için ama %100 emin değilim.

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
19 February 2011 16:05
hmm anladim birde bende bu en son oyunlar ios ayari yapmadan aciliyor bir rock band3 olmuyor oyunda mi sorun var sizce

19 February 2011 16:45
Valla karaoke oyunları dışında müzik oyunları ile hiç aram yok, kullanan arkadaşlara bırakıyorum cevabını..

20 February 2011 04:49
oyunda sorun olabılır cunku ben 249 -56 ya kurulu sekılde oynuyorum rock band 3 u , kı black ops ıcın 57 ye kurduysanız yuksek ıhtımal acılmayacaktır ya da ensturmanları gormeyecektır dıye tahmın edıyorum. Hermes cios 222 veya 223 ıle de calıstırabılırsınız RB3 u. Eger yıne calısmıyorsa oyunda bır hata vardır.
20 February 2011 06:30
evet 222mload ve 223'ü denedim siyah ekranda kalıyor sizin indirdiginiz adres duruyor ise banada verebilir misiniz ? Cevaplar için herkese teşşekkürler

20 February 2011 09:41
ben torrentten ındırdım onu.
20 February 2011 11:22
Bende torrentten indiriyorum atende demek istedigim torrent adresini atabilirmisibiz

Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 32
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!