Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Cihaza uygun oyun formatı?

Gönderen voyager 
Cihaza uygun oyun formatı?
14 December 2010 17:43
Merhabalar,

Yaklaşık 8 - 9 ay önce wii'ye soft mode yapmıştım, fakat o tarihten beri ne oyun indirdim nede wii'yi kullandım. Cihazın formatı PAL ve hatırladığım kadarı ile Pal oyunlar ve Compress.iso oyunlarını indirip wbfs manager ile harddiske atıp sorunsuz oynuyordum. Bütün oyun formatları da uygunmu yoksa sadece PAL ve C.iso mu indirmeliyim bir sormak istedim?

Cihazı 8-9 y önce update edipte soft mode yapmıştım, umarım versiyon değişikliğine gerek yoktur.

Birde wiiso oyun bulunamayacak kadar karışık hale gelmiş, güncel oyunları indirebileceğimiz sade güzel bir site önerisi olan?

Re: Cihaza uygun oyun formatı?
17 December 2010 17:07
her türlü oyunu oynayabilirsin sorun çıkmaz. (Yanlız Ciso olan oyunları convert etmen gerekiyor, onu da Wii Backup Manager programı ile yapman gerekecek)

4.2 versiyonun üstüne sakın çıkma (Büyük ihtimal senin wii 4.2, HBC'yi güncelleyebilirsin ama kablosuzun var ise HBC'ye girdiğinde sana soracak güncelleme yapayım mı diye onu yapabilirsin ilerisi için garanti olur, Wii'nin update'ini kullanırsan softmod gider...)

Torrent siteleri var, üyeliğin yok ise www.thepiratebay.org, [www.kickasstorrents.com]

bu siteler işini görür.
18 December 2010 16:24
Teşekkürler cevabınız için, peki indirirken bölge seçimi yapmamız gerekiyormu? Kimisinde Europe, kimisinde USA yada Japan yazıyor.

Farklı bölge uyumsuzlukmu yaratıyor?
20 December 2010 07:06
Bölge farketmiyor ama bazen oyunla TV arasında sorun çıkabiliyor eğer tv ntsc destekli değilse...
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 27
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!