Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

ntsc oyun save dosyasini pal save dosyasi yapabilirmiyiz?

Gönderen 129912994 
ntsc oyun save dosyasini pal save dosyasi yapabilirmiyiz?
02 December 2010 20:57
ben simdi ilk cod black ops [codbo] ntsc versionunu indirmistim sonra update yapmadigi icin pal versionunu indirdim pal da update yapiyor artik pal versiyonunun save dosyasi ntsc olandan farkli bu ntsc save dosyasini pal save dosyasi yapmak mumkun mu? sad smiley bir suru emek gitmesin istiyorumda lvl49 dunya siralamasinda 612.yim sad smiley

Re: ntsc oyun save dosyasini pal save dosyasi yapabilirmiyiz?
02 December 2010 22:12
savegame manager gx ile her iki oyunun save'ini de extract et... sonra oyunun gerçek save dosyasını ntsc olanın klasöründen alıp pal'in klasörüne kopyala, pal save'i tekrar savegame manager gx ile pal oyun save'ini tekrar wii'nin hafızasına kopyala...

bazı online oyunlarda işe yaramasa da çoğu oyunda işe yaradığını tahmin ediyorum. savegame manager gx ne diye sorma, gayet güzel kendi kendini açıklayan bir program...

ps: oyunun gerçek save'i ne dersen save dosyalarının bir de banner.bin dosyası olur, bunun haricindekilerdir genelde... oyununa göre içerik değişir.

ps: dosya takası olayını denemeden önce savegame manager gx ile sd karta attığın save'leri bir yere yedekle.

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
Re: ntsc oyun save dosyasini pal save dosyasi yapabilirmiyiz?
03 December 2010 14:48
oyunun save dosyalarina wii de tikladigimda move ve copy secenekleri kapali onlari nasil sd karta kopyalayabilirim?`

EDIT:pardon programin nasil bisi oldugunu bilmedensordum soruyu simdi nasil aticagimi anladim.

EDIT 2: sagol wiicrazy sayende emegimi kurtardim D az ugrastim hangidosyalari aticagim konusundada sonunda oldu sadece banner.bin dosyasi ile olmuyormus pc ye taka cikar taka cikara ogrendim xD cfg dosyasi ile index dosyasi disindakilerin hepsini pal save dosyasina attim oldu

2 kez düzenlendi. En son 03/12/2010 16:02 tarihinde 129912994 tarafından düzenlenmiştir.
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 34
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!