Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Acil Yardım 3gün içindeee

Gönderen davutcankrks 
Acil Yardım 3gün içindeee
27 October 2010 09:15
Lütfen çok acil 3gün içinde bu kampanya bitiyor.
Electro World de western digital elements 500gb harddisk 139tl yerine 79 tl 2,5 boyutta
Seagate expansion 1tb harddisk 3,5 boyutta 149tl yerine 89 tl sizce ne yapmalıyım seagate bu kadar ucuz olması dandikliğindenmi wii softmode ve pcyi yedeklemek için alacağım 2 ye ayırıp kullanıcağım seagate alırsam 500-500 gb elements alırsam sadece wii için kullanıcam hangisini öneririsiniz

______________________________________________________________________________________________________

______________________________________________________________________________________________________
davutcankrks@gmail.com hertürlü sorunlarınızı danışabilirsiniz!grinning smiley
Doctor Who

Re: Acil Yardım 3gün içindeee
29 October 2010 16:48
forumda 1 kişi bile cvp vermedi çalışmaz diye ve dndikdir diye almadım sizden cvp glseydi!

Doctor Who
29 October 2010 17:10
Çalışır dostum neden çalışmasın. 2.5,3.5 diye tabir ettiğin ölçüler boyutlarıdır zaten biliyorsun,inc değerinden. 1tb'lık daha ucuzmuş nedenini bende anlamadım. Ama zaten garantili firmadan alıyorsun bozukluk olursa garantiye verirsin. 1tb almanda fayda var smiling smiley

01 November 2010 15:15
KAMPANYA BİTTİ HOCAM ŞİMDİ BAKSAK 200 TL FLN VARDIR

Doctor Who
01 November 2010 16:04
Takip edersiniz kampanyaları. Daha dün ElectroWorld'de kampanya vardı 2 Terabyte 3.5 inç 99 TL, 1 Terabayte 2.5 inç 166 TL idi. Bu kampanyalar her zaman olur.

Ayrıca forumda uyumlu harddiskler başlığı altında bir de bölüm var. Ana sayfa'da arama tuşu da var.
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 25
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!