Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Hdd Kıyaslamagrinning smiley

Gönderen davutcankrks 
Hdd Kıyaslamagrinning smiley
24 October 2010 19:06
Hepsi güzel grinning smiley hangisi wiide çalışır hngisi daha kaliteli kullanışlı ve güzel wii softmode için kullanıcam.

Samsung 500 GB

Western Digital ESSENTİAL 500GB

WD ELEMENTS

Karar veremedim 3.Linkde kalın duruyo wii siyah 2.si güzelse siyahını alıcam yorumlarınızı bekliyorum

______________________________________________________________________________________________________

______________________________________________________________________________________________________
davutcankrks@gmail.com hertürlü sorunlarınızı danışabilirsiniz!grinning smiley
Doctor Who

Re: Hdd Kıyaslamagrinning smiley
24 October 2010 19:18
Samsung S2 falansa es geç onlar çalışmıyor... Wd'lerden rengi wii'ye uygun olan siyah işini görür... Bu modeli ilk defa görüyorum bu arada sektör boyutu 4k olan yeni disklerden ise aman diyorum... Beyaz olan garanti çalışır... (Siyah olan Elements 3.5, 1.5TB'ını kullandım ama 2.5'luğu hakkında fikrim yok)

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
24 October 2010 20:31
wd leri tavsiye ederim sorunsuz calisiyor, wiicrazy e katilyorum samsung da bir kac arkadas problem yasamisti, biri ile sabaha kadar ugrasmistik , ertesi gun de degistirip baska marka almisti , hakket kimdi o arkadas?
25 October 2010 13:50
WiiCrazy biraz daha açıklayıcı konuşsan pek anlamadım senin dilinden 4k sektör boyut fln the finger smiley

Doctor Who
25 October 2010 14:02
4k'dan kastı dosya ayırma boyutu. Bu konulara girersek sabaha çıkamayız. Bizim emektar DOS'tumuzun belli kriterleri vardı. Harddiskteki sektörlerin uyması gereken bazı kurallar vs vs var.
25 October 2010 14:32
davutcankrks
WiiCrazy biraz daha açıklayıcı konuşsan pek anlamadım senin dilinden 4k sektör boyut fln the finger smiley

Buyur burada açıklanmışı var,
[www.anandtech.com]

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
25 October 2010 15:21
en güzeli
[www.hepsiburada.com]

bu galiba inş. wiide çalışır

Doctor Who
27 October 2010 09:07
elements 79 tl ye düşmüştü bugün electro worldde 500gb alıyımmmı?

[www.hepsiburada.com]

Doctor Who

1 kez düzenlendi. En son 27/10/2010 09:08 tarihinde davutcankrks tarafından düzenlenmiştir.
05 December 2010 17:55
Valla ben Samsung S2'mden cok memnunum.Avuc kadar ve cok guzel gorunuyor.Yaninda deri kilifta veriyorlar smiling smiley
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 29
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!