Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

pc ye hhd tanıtmak yeni kullanıcı

Gönderen erenkaan 
pc ye hhd tanıtmak yeni kullanıcı
13 October 2010 14:05
arkadaşlar ben yeni kullanıcıyım.wii ye kopya oyun oynayabilmek için program yüklettim şuan sorunsuz oynuyorum fakat internet üzerinden oyun indirip yüklemek istediğimde hhd yi pc ye bağladım benden hhd yi yeniden biçimlendirmemi istiyor bunu yaparsam mevcut oyunlarım silinecek.hhd yi yeniden biçimlendirmeden pc ye tanıtmamın bir yolu varmı yardımlarınızı rica ediyorum.

Re: pc ye hhd tanıtmak yeni kullanıcı
13 October 2010 14:18
wbfs manager isimli programı kullanacaksın...

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
13 October 2010 14:33
ilginize teşekkürler.bu programı indirdim fakat programı pc nasıl kurmam gerektiği hakkında bilgi alabileceğim bir yer vamı
13 October 2010 16:20
Başka programları nasıl kuruyorsan bunu da öyle kuracaksın, orasına bir şey diyemeyeceğim. Install programını çalıştırdığında seni yönlendirmesi lazım...

Programı kurduktan sonra kullanımı da basit...

1. Sürücüyü seç
2. Load butonuna bas
3. Browse'a tıklayıp iso dosyasını bilgisayarında bul..
4. Add to drive deyip oyunu sürücüye aktarıyorsun...

Bu kadar...

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
13 October 2010 17:02
Bilgisayarında minimum Net Framework 2.5 yüklü olmalı.
13 October 2010 17:08
@tuzruhu : Installer'ı zaten .net kurulu değilse kuruyor.. En az .Net 3.5 SP1 istiyor.

14 October 2010 08:29
ilginize ve yardımlarınıza çok teşekkürler.sorunumu çözdünüz ilk oyunumu hhd ye atmayı başardım.peki hhd deki mevcut oyunları tekrar pc ye nasıl kopyalayabilirim?bu konuda yardımcı olabilirmisiniz.
14 October 2010 08:31
Oyunu seçip solda altta bulunan Extract ISO butonuna basacaksın.

14 October 2010 08:58
çok teşekkürler
23 October 2010 09:21
USB HDD den oyun oynama konusunda bir yerde takıldım.hardiske 500 adet den fazla oyun yükleyemiyorum.bu sınırlamayı aşmayı bilen bir arkadaş varmı acaba...cevaplarınız için şimdiden teşekkürler....
23 October 2010 10:06
Hangi yöntemle oyunları atıyorsun? WBFS Manager ile atıyorsan 500 sınırı var. Ondan sonrasında harddisk dolu diyor.

Dosya sistemin fat32 veya ntfs ise oyunismi.wbfs olarak daha kolay kullanabilirsin. Bunda tahminim sınır yok ve bu yöntemi Wii Backup Manager ile kullanabiliyorsun...
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 22
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!