Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Usb loader için hdd alacağım karar vermedim

Gönderen BlackStar 
Usb loader için hdd alacağım karar vermedim
01 October 2010 14:07
Bir kaç hdd yi gözüme kestirdim ama hangisinin usb loader da oyun oynarken iyi ve ekonomik bir seçim olduğunu bilemedim benim aklımda Transcend ve Smartdisk var. Bu hdd leri denemiş olan ya da yeni bi fikri olan varmı ? 8 gb Flashdan açıyorum oyunları 2 tane oyun sığıyor hepi topu smiling smiley)

TRANSCEND STOREJET MOBILE 2 5´´ 640 GB HARICI HDD

[www.teknosa.com]

IOMEGA 2.5" Prestige Compact Serisi 500GB USB2.0 Taşınabilir Disk

[www.vatanbilgisayar.com]

500 GB 2.5" SMARTDISK MINI T25D050A11 TASINABILIR DISK (Harici Disk)

[www.kemalhicret.com]

SMARTDISK 2,5" 640GB MINI USB 2.0 Taşınabilir Disk

[www.vatanbilgisayar.com]

Maximum Libido

Re: Usb loader için hdd alacağım karar vermedim
01 October 2010 15:43
wd tavsiyemdir 1tb 3.5 wd gayet guzel calisiyor fiyatlarida oldukca uygun,iomega calismadi ama kac gb ti hatirlamiyorum ya 320 ya 500 du bir ara denemistim calismamisti
01 October 2010 23:31
Hmm aslında slim modeller düşünüyorum 2.5" lik ama sanırım çoğunda adaptör olmadığından sadece usb den güç yedikleri için veri aktarımında sıkıntı çıkarabiliyorlar...

Edit : adaptörsüz 1 tb ve ya 500 gb üstü HDD tavsiyesinde bulunabilcek biri varmıdır artık almam gerekiyor ve ben hala karar veremedim.

Maximum Libido

1 kez düzenlendi. En son 07/10/2010 18:52 tarihinde BlackStar tarafından düzenlenmiştir.
24 October 2010 18:55
aynen bende 8gb kullanıyorum daha yaptırmadım gerçide sftmode grinning smiley bnde şöle 100tl civarlarında 300le 600 gb arası arıyorum

______________________________________________________________________________________________________

______________________________________________________________________________________________________
davutcankrks@gmail.com hertürlü sorunlarınızı danışabilirsiniz!grinning smiley
Doctor Who
24 October 2010 20:39
500 gb seaget go beyaz sole janjanli isikli misikli bir sey kullaniyorum tavsiye ederim, bir defa bile sorun cikarmadi su ana kadar fat32 olarak kullaniyorum.
25 October 2010 07:02
1,5 veya 2tb Samsung 3,5" sata fiyatları en uygun gb/usd değerinde yanında bir adette docking station alır isen tercihen sunbeam işini fazlası ile görür. Ben o şekil kullanıyorum eski satalarımda değerlenmiş oluyor

25 October 2010 14:09
2 tb yi napıcaksın grinning smiley zaten oyunların teki 4gb olsa 500 tane oyun alır grinning smiley her gün bitanesini oynasam bitmez 1 yılda grinning smiley kafası çıldırır insanın:d

davutcankrks@gmail.com hertürlü sorunlarınızı danışabilirsiniz!grinning smiley
Doctor Who
25 October 2010 14:22
Ben Seagate'in Dock istasyonunu kullanmayı planlıyorum.

2-3 harddisk bağladım mı en az 2-3 Tbyte'lık oyunu atabilirim grinning smiley
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 27
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!