Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Oyun indirme hakkında

Gönderen WiiHazretleri 
Oyun indirme hakkında
04 August 2013 16:02
Selamlar...

Bir sorunum var. Harddiske nasıl oyun yükleyebiliriz ? (WBFS Programında bir iki problem dışında sorunum yok)Baktım herkes Torrent en iyisi diyor Tabi birde Wiiso.com var Ama o sitede ne olup bittiğini tam anlayamadım. (Linkler nerde vs.) (Bilgisayarımdaki bir problemden dolayı tabletten girmek zorunda kalıyorum Wiidewii.com'a ve Wiiso.com'a ) bu yüzden torrente başvuruyorum.

Mesela (Diyelimki oyun Mario Kart Wii. ) uTorrent'in arama Bölümüne "mario kart wii iso" yazsam uygun formatta oyun çıkarmı ? Acaba Birde Wiiso.com'u şöyle bi Anlatabilirmisiz ? Bu formun benle daha çok işi olcak sanırım grinning smiley

Teşekkürler...

1 kez düzenlendi. En son 05/08/2013 19:03 tarihinde WiiHazretleri tarafından düzenlenmiştir.

Re: Oyun indirme hakkında
04 August 2013 16:49
forum öldü gibi birşey. 2 haftada bir cevap yazan oluyor.
gamestorrents.com'u kullan.
04 August 2013 21:50
Doğru Söylüyorsun WiiCrazy, dedezade, Tuzruhu Nerede bu Ustalar ? confused smiley
04 August 2013 22:31
Sanırım ben size yetmiyorum smiling smiley
Forumun cansız olmasının sebebi Wii'nin miladını doldurmuş olması,sanırım üstadlar tatilde,tatil bitişinde forumu WiiU üzerine kaydırabiliriz,bilemiyorum...

torrentz.eu sitesini kullanabilirsin oyun indirmek için,kullanımı biraz karışık ama zamanla alışırsın. utorrent'in arama fonksiyonu da işini görür.

05 August 2013 19:18
Estafurullağ Usta grinning smiley Bu arada arama bölümüne ne yazsam uygun olur ? (Yani çalışacak şekilde çıkar ?) (Ver. 4.3 Oyunları Harddiske atıcam) Teşekkürler...
05 August 2013 20:20
WiiBackupManager kullanın.

06 August 2013 08:33
Onu demiyorum sad smiley WiiBackupManager Oyunu atarkenki program değil mi ? uTorrent'in arama bölümüne ne yazsam ? Çalışacak şekilde çıkar ? Bunu cevaplamanızı istiyorum.
Yoksa ben mi yanlış açıklıyorum ? confused smiley Teşekkürler...
06 August 2013 12:53
Torrent kullanmayı öğretmemizi istiyorsun,onun forumu burası değil dostum smiling smiley

06 August 2013 15:49
Peki Teşekkürler...
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 40
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!