Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Skylanders: Spyro's Adventure Softmod ile çalıştırma

Gönderen kahn 
Skylanders: Spyro's Adventure Softmod ile çalıştırma
23 January 2012 09:16
[en.wikipedia.org]

Arkadaşlar bu oyunu softmodlu wii de çalıştırmanın yolu var mı? Hacklendi mi oyun?

Activision'u tebrik ederim bu arada, korsan oyuna çok yaratıcı bir çözüm bulmuşlar...

Re: Skylanders: Spyro's Adventure Softmod ile çalıştırma
23 January 2012 09:59
evet Wii de Pal için buldum şu anda ama ilgilenmediğim şekilde bir oyun.İstersen PM at dönerim sana. (bu arada torrent olarak buldum)

Friend Code'ler
Cod MW R.:4327-8871-9997
Mario KART:0261-4794-4287
23 January 2012 12:55
ben de buldum, ancak bulduğum torrentin açıklamasında oyunu oynamak için kosolunuza uygun portal (figürlerin koyulduğu olatform) ve 1 adet de figür olmalı diyordu. Figürleri hesap makinesiyle hackleyerek diğer figürlere çevrilebildiğinden bahsediyordu bi de...

yani demek istediğim, figür ve portal sahibi olmadan oynamanın yolu yok mu şu anda?..
23 January 2012 14:19
Bak orasına dikkat etmedim Bende bunu buldum.

1: This game requires a USB \'portal\' device. I do not think they are cross platform compatible

2: Then you must buy at least one \'toy\' (currently 32 are available for about $9.00 each) These toys ARE cross platform compatible - they will work on Wii- xbox - or PS3.

You may be able to get away with just buying one toy - Brandon Wilson was able to hack any one character and turn it into any other. (using a Graphic Calculator) So yes you still need a portal - but you no longer need to buy all 32 characters. Activision lawyers forced him to remove his data - anyone able to find it PLEASE post a torrent with the code - anyone with info please post a link.

3: To complete the game you need multiple toys that represent different elements

4: According to some online complaints there appears to be some unlock able content that is not playable because not all characters have been released -also some characters are hard to find. I have no knowledge of the future toy production plans.

Friend Code'ler

1 kez düzenlendi. En son 23/01/2012 14:20 tarihinde sem77 tarafından düzenlenmiştir.
23 January 2012 20:08
bu oyunun dandirik bir aparati var o olmadan oyun uynanmaz, yillardan beri ilk aldigim yani para odedigim oyundur smiling smiley cocuk istedimi dayanamiyorum

23 January 2012 20:24
Benimde cocuklar cok istiyor . Mecbur alacagim galiba ama merak ettiğim softmode lu wii de oyun , portalı , karekterleri calısıyormu?
23 January 2012 20:37
ben oyunu aldim cd yi taktim , oyunu direk hdd ye attim, zaten aparati diger usb portuna takiliyor, yani softmode ile rahatlikla oynayabilirsiniz.bu arada alali iki hafta olmadi benim cocuk 8 yasinda dun oyunu bitirdim baba dedismiling smiley aslinda o paraya degecek oyun degil ama ne yaparsin istiyorlar.

23 January 2012 21:25
dedezade
bu oyunun dandirik bir aparati var o olmadan oyun uynanmaz, yillardan beri ilk aldigim yani para odedigim oyundur smiling smiley cocuk istedimi dayanamiyorum

Oyun hacklenir de portal olmadan da oynarız diye bekliyorum ben de. Backupını oynamak için portal ve 1 figür lazım, o ikisini de oyunsuz tek başına satmaz firma. oyun da normalin üzerinde bir fiyata satılıyor bence...
24 January 2012 22:12
hack ile falan ugrasilacak kadar iyi bir oyun degil,vatandas akillica davranmis,iyi bir strateji kullanmis,oyunu satmak icin,kucuk zimbirtiyi yuvarlak zimbirtinin ustune koyuyorsun bu kadar smiling smiley

28 January 2012 10:27
Sanırım bu yüzden wii'de en çok satanlar listesinde smiling smiley

Friend Code'ler
22 January 2013 21:44
dedezade
ben oyunu aldim cd yi taktim , oyunu direk hdd ye attim, zaten aparati diger usb portuna takiliyor, yani softmode ile rahatlikla oynayabilirsiniz.bu arada alali iki hafta olmadi benim cocuk 8 yasinda dun oyunu bitirdim baba dedismiling smiley aslinda o paraya degecek oyun degil ama ne yaparsin istiyorlar.

Hocam merhabalar. Bende bu oyunu orjinal aldım. CD takınca update istedi. Bende harddiske atıp ordan oynamayı denedim. Oyun açılıyor ilk fragmanlar geçiyor firma ismi felan sonra portalı bağlayın diyor. Ne yaptıysam olmadı portalı görmedi. Yardımcı olursanız sevinirim.
02 February 2013 14:55
(12-11-2011)Oyunlar da problem yasiyorum diyenler bu rehberi uygulasin Bu konu sorunumu çözdü. Ayrıca böyle kapsamlı bir site için emeği geçen herkese teşekkürler.
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 34
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!