Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Mighty Channels tüm wiiware oyunlar donuyor!

Gönderen cyr4x 
Mighty Channels tüm wiiware oyunlar donuyor!
22 December 2012 13:24
Arkadaşlar hangi cios'da problem bilemiyorum.
ilk denememde oyunlar sıkıntısız çalışıyordu ancak son zamanlarda tüm oyunlarda hata vermeye başladı;
Üstelik HDD'in içindeki 170+ oyunu görmüyor yalnızca bunun 70'i kadarı kadar görünüyor.
Yardımınız için teşekkürler

Re: Mighty Channels tüm wiiware oyunlar donuyor!
27 December 2012 13:48
bazi oyunlarin kendisinde problem olabilir, bir de her oyun farkli ios kullanabiliyor o ioslar dan eksk varsa gene oyun acilmayabilir, 4.3 versiyon wii ler de eksik ios yok ama daha dusuk versiyonlar da olabilir, bir de bu programlar da bug lar olabiliyor yani tam stabil degiller.mesela en pal wii de pal oyunlari oynuyorum ve yuzde 99 u calisiyor.

02 January 2013 09:57
benim wii de En Pal - 4.3e version ama oyunlar malesef donuyor.
üstelik hdd'de 170'den fazla oyun olmasına rağmen bunun yalnızca yarısı kadarını görüyor.
Hangi Cios'ları yüklememi tavsiye edersiniz?
04 January 2013 16:25
O sorun bende de ortaya çıkmıştı bir ara. CIOS'ları tekrar kurdum düzeldi. Softmod işlemini tekrar yapman gerekebilir. Bu şekilde yaparsan büyük ihtimal sorunun hallolur. Oyunları görmemesinin sebebi tamamen CIOS kaynaklı.
04 January 2013 18:42
Oyunları görmesini sağladım sonunda(tekrar attım). yükledikten sonra bi oyun denedim sorunsuz oynadım ama ileride tekrar sorun yaratırmı bilemiyorum.
05 January 2013 12:10
Bir sorum daha olacaktı; NTSC Wiiware-VC oyunlarını Pal makinede mightyChannel ile oynayabiliyormuyuz acaba? ona göre yükleyeceğimde.
05 January 2013 15:03
Oynuyor galiba, pek deneme şansım olmadı ama loader'da bölge farkı sanırsam olmuyor.
05 January 2013 15:23
sağolasın. o zaman ben deniyip paylaşırım sizlerle çalışıp çalışmadığını
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 20
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!