Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Monster Hunter Tri'de PROBLEM YAŞIYORUM YARDIM, LÜTFEN? sad smiley

Gönderen AdalanTR 
Monster Hunter Tri'de PROBLEM YAŞIYORUM YARDIM, LÜTFEN? sad smiley
05 May 2012 17:57
Uzun süre araştırıp edip uğraşıp en sonunda çok iyi bi şekilde sorunsuz olarak çalıştırdığım Monster Hunter Tri'de küçük bir problemim var. USB Loader GX'in ayarlaırnı iOS222 ye değiştirmiştim. biraz MH3 oynadıktan sonra canım sıkıldı ve Skyward Sword'a geçtim. Oyuna girdiğimde hilelerin çalışmadığını farkettim ve çıkıp USB Loader GX'in ayarlarından iOS'u 222'den 249 a çıkarıp, SADECE MH3'ün iOS'unu 222 ile değiştirdim. Zelda ve diğer oyunlarım hileleri sorunsuz bir şekilde çalıştırdılar, eskisi gibi oldular yani smiling smiley MH3'e de sorunsuz olarak girmeye, oynamaya devam ediyorum ancak hileleri görmüyor. MH3'ün hileleri görmesi için ne yapabilirim?

Re: Monster Hunter Tri'de PROBLEM YAŞIYORUM YARDIM, LÜTFEN? sad smiley
09 July 2012 19:04
AdalanTR, bence online oynayacaksan hile kullanma banlıyorlar direk grinning smiley
Re: Monster Hunter Tri'de PROBLEM YAŞIYORUM YARDIM, LÜTFEN? sad smiley
14 September 2012 12:46
Bilgi Notu:

CFG USB Loader'da oyunu seçip detaylı ayarlar bölümünde (hangisine denk geliyor şuan kestiremiyorum) Ocarina Cheat / Ocarina Hileler diye bölüm var, envayi çeşit hileyi ordan bulabilirsiniz. Tabii İnternet şart. İnternet üzerinden veritabanını güncelliyor.
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 31
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!