Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Ocarina Programı ile Wii'de Hile Yapmak

Gönderen alpkara06 
Ocarina Programı ile Wii'de Hile Yapmak
12 September 2012 13:21
Daha önce paylaşılmamış olduğu için paylaşmak istedim..
1-Bilgisayarda önce programı bu linkten [wiird.l0nk.org] indiriyoruz..
2-sd kartı bilgisayara takıyoruz.sd kök dizinine yoksa eğer codes isimli bir klasör oluşturuyoruz.sd/codes olacak şekilde
3-Bilgisayara indirmiş olduğumuz zip dosyasını açıp içinden çıkan pc klasörünün içindeki codemgr.exe programını çalıştıryoruz.
4- codemgr.exe progmanının kullanılışı [www.youtube.com] bu linkte anlatılmış.
5-hile codelarini [geckocodes.org] sitesinden temin edebilirsiniz. birden fazla hileyi ekleyebilirsiniz.
6-Ben [www.youtube.com] adresindeki görüntünün 1.22 dk sonra ekrana gelen store the file yazısından sonra dosyayı GCT olarak kaydetmek için store bastım.. Bu işlemi yaparken sd kart pcye takılı idi.
6.Son olarak sd kartı wii takıp hilesini yüklediğimiz oyunu çalıştırıken ayarlar kısmından Ocarine hileyi off konumundan on konumuna getiriyoruz.

2 kez düzenlendi. En son 12/09/2012 13:24 tarihinde alpkara06 tarafından düzenlenmiştir.

Re: Ocarina Programı ile Wii'de Hile Yapmak
13 September 2012 19:21
HDD kullanıyorsanız CFG ile hileleri çok basit adımlarla yapabiliyorsunuz. Şöyle ki:
1.Oyun seçilir,cfg menüsünden manage cheats'a girilir,download seçilir
2.Hileler gelince istenenler seçilir,save gct'ye basılır.
3.Done yazısı görülünce geri gidilir,oyun ayalarından "ocarina cheats" on konuma getirilir,ayarlar kaydedilir.
4.Oyun açılır,hile hazırdır..
Oyunları cfg loader dışında bir loader ile açanlar yukarıdaki yöntemi uygulamak zorunda sanırım..

Re: Ocarina Programı ile Wii'de Hile Yapmak
14 September 2012 12:36
Dip Not:

Hangi Loader'i kullanırsanız kullanın Ocarina Hileleri kullanırken abartıpta bütün hile kodlarını açmayın. Sizin işinize en çok ne yarıyorsa onu açın. Yoksa Ocarina Kodların faydadan çok zararı oluyor. Zararı da sizin psikolojinize. Birden fazla açılan Ocarina Hileleri oyunu yavaşlatıyor, donduruyor hatta kilitlenmeye yol açıyor.
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 16
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!