Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

HDD Yazma Koruması

Gönderen 35PLT35 
HDD Yazma Koruması
27 November 2011 11:12
Merhabalar. Forumda yeniyim. Bir arkadaşın tavsiyesi üzerine katıldım. İlk mesajımda soru sormak istemezdim kesinlikle ama malesefki buna mecburum :/

Orjnal cd takıp oyunu hard diske atmaya kalktımmı korumalı olduğunu, ayar dosyasına "ntfs_write = 1" yazılması gerektiğini söylüyor. Fakat neresine, ne şekilde yazdıysam olmadı. Softmodum cfg loader ve wii yazılımım 4.3 versiyonu. Yani her şey son versiyonda. Aşağıda önizlemesini attığım CARD:/usb-loader/settings.cfg dosyasının neresine, ne yazacağımı resim üzerinde gösterirseniz çok iyi olur. Şimdilik tek eksiğim bu. İyi forumlar, şimdiden teşekkürler smiling smiley

Not: Ne yazmalıyım der iken "ntfs_write = 1" mi, yoksa "ntfs write = 1" mi, "ntfs_write=1 mi", "#ntfs_write = 1" mi vs vs bunu sordum.

Re: HDD Yazma Koruması
29 November 2011 08:06
USB Loader'in config.txt dosyası var.

Tam yeri:
SD Kart:\usbloader\config.txt

dosyayı notepad'de açıp en sona

ntfs_write = 1

ekleyip kaydedip kapatıyorsun.
30 November 2011 15:03
Tamam hocam yaptım olmadı onsan screenshoot attım. Ne yaptığımı okumamışın. config dosyasının önizlemesi var yukarda smiling smiley En son derken end yazısındandamı sonraya ? Önizleme resmi üzerinde gösterirsen güzel olacak.
07 December 2011 19:36
Kimse yazmadı ama birinin yazmasına da gerek kalmadı. İngilizce kaynaklarda sorunun çözümünü buldum.
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 38
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!