Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Driver San Francisco Yardımmmm???

Gönderen damarberk 
Driver San Francisco Yardımmmm???
21 September 2011 16:18
wbfs formatlı 1tb diskime oyunu yükledim. neogamma ile çalıştırıyorum. Loading ekranında kilitleniyor. Aynı sorun mortal kombat ve monster hunterda da oluyor.Cihazım softmodlu. Daha acemi bir kullanıcıyım. Biraz ayrıntılı yazarsanız sevinirim.

Re: Driver San Francisco Yardımmmm???
24 September 2011 10:03
cfg usbloader kullan yedeklenmis oyun bolumunu biraz okursan herseye ulasabilirsin.

26 September 2011 19:53
bndede aynı aorun var dediklerinizi yaptım bende olmadı yardım confused smiley
27 September 2011 06:03
Arama yapmak bu gibi sorularınıza cevap bulabilir hiç denemeyi düşündünüz mü?

[www.wiidewii.com]

28 September 2011 18:35
Zaten arama yaptım ama yinede olmadı ondan dolayı soruyorum angry smiley
28 September 2011 22:00
kullandigin cioslarin versiyonu nedir? cios 249 rev14 kullaniyorsan, bu ciosun en yeni versiyonunu yukle sorunun duzelebilir.monster h icin bir cok konu acildi ordan bakabilirsin.ayrica indirdiginiz oyunlar da da sorun olabilir illa problemi wii de veya softmode da aramayin.

29 September 2011 18:43
dedezade
kullandigin cioslarin versiyonu nedir? cios 249 rev14 kullaniyorsan, bu ciosun en yeni versiyonunu yukle sorunun duzelebilir.monster h icin bir cok konu acildi ordan bakabilirsin.ayrica indirdiginiz oyunlar da da sorun olabilir illa problemi wii de veya softmode da aramayin.
Mh3 sorunsuz çalışıyor ilk sofmod oyunumdur o ama san fransisco story ye bastığımda oyunun kontrollerini gösterdiği yerde donuyor ve evet cioslarımı siz deyince yükselltim yine olmadı hot smiley
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 9
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!