Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

SOFTMOD İLE ONLİNE OYNAMAK ???

Gönderen Ozgurruh 
SOFTMOD İLE ONLİNE OYNAMAK ???
23 April 2011 11:01
Arkadaşlar Saygılar,
Forumda gördüm. Softmod ile internet üzerinden oynamak mümkün galiba?
Fakat benim versiyon 4.2E. Peki internetten oynamak için sürümü yükseltmek gerekiyor mu?
Çünkü yükseltince softmod gidiyor benim bildiğim kadarıyla.

Re: SOFTMOD İLE ONLİNE OYNAMAK ???
23 April 2011 12:30
Mümkün, update'e gerek yok... Usb loader'ını kullanabilirsin.

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
23 April 2011 13:15
TEŞEKKÜR EDERİM. smiling smiley
23 April 2011 13:33
Peki bu arada ben haftaya wireless internet alacağım wii ile netten oynamak için.
Korkum ise; 4.2E olan sürümümün otomatik olarak 4.3 olması. Biliyorum ki bu durumda softmod gidecek.
1) Peki WII, her açtığımda update edeyim mi diye her seferinde soruyor mu? ( Şayet soruyorsa bunu kapatmanın bir yolu var mı? )
2) Yoksa WII Settings kısmına girmediğim ve kendim update et demediğim sürece bir problemim yok mu?
Teşekkürler.
23 April 2011 14:39
Her açtığında update edeyim mi diye sormaz, sadece bağlantı ayarlarını test ettiğinde ve shopping kanalını açtığında sorar. Ayarlardan Parental Controls'ü aktif hale getirirsen de bunlara kazara OK deme ihtimalini ortadan kaldırırsın.

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
23 April 2011 15:22
update kapatma tamamen nerden oluyor bu ayarlar nerede ?
23 April 2011 16:12
Settings - Parental Controls

Update kapamadan ziyade çocuklar yapmasın diye şifre koyuyorsun bu tip hayati fonksiyonlarına wii'nin

24 April 2011 07:55
dün akşam yanlışlık parental kontrolü açtıktan sonra hemen çıkan update istiyomusunuz seçeneğine YES dedim, 3-5 saniye yusufladıktan sonra hemen reset attım Allahtan kabul ediyomusunuz bilmem ne diye sordu yoksa gidiyodu herşey sad smiley

24 April 2011 08:39
Geçmiş olsun smiling smiley
25 April 2011 15:22
HBC güncel ise (1.0.8) sadece CIOS'lar gider, HBC olduğu yerde durur smiling smiley tekrar CIOS yükleme adımı ile problemi düzeltmiş olursun.
27 April 2011 18:48
yani parental kontrol açtıktan sonra bir ayarı değiştirmeye çalıştığımız zaman şifre soruyor öyle mi? çok güzelmiş.
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 64
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!