Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Rock Band 2 Wii System Memory Sorunu

Gönderen deliprofesor 
Rock Band 2 Wii System Memory Sorunu
03 June 2010 13:47
Rock Band 2'de 4 adet DLC dosyasını Wad Manager'dan kurarak bütün şarkıları Purchased yaptım. Şarkıları SD'ye de indirebiliyorum. Oynamasına oynuyorum da. Fakat indirdiğim yeni şarkılardan birini oynadığımda derhal SD'den System Memory'ye kopyasını atıp öyle açıyor. Bu da System Memory'nin her yeni şarkıda şişmesi, zaten azıcık olan kapasitesinin dolması demek. He bunları System Memory'den temizleyince şarkılar yine oynanıyor, ama yine SD'den System Memory'ye kopyalıyor. İndirdiğim şarkılardan 4-5 tane açmaya kalksam system hafızası şişiyor yani. Bu konuda yapılabilecek birşey var mı?

Re: Rock Band 2 Wii System Memory Sorunu
03 June 2010 13:53
Bu arada aynı uygulamayı aynı firmanın neredeyse aynı kalıbı kullanan oyunu The Beatles Rock Band için de yaptım. O oyunda bütün şarkılarını SD'ye indirdim ve indirilmiş içerikten herhangi birini oynadığımda System Memory'ye atmadan açıyor.
Re: Rock Band 2 Wii System Memory Sorunu
12 July 2010 07:12
Bu sorunu dün akşam itibariyle çözmüş bulunmaktayım. Google'da arama yaparak buraya gelenlerin işine yarasın diye yazayım dedim. Hermes cios 223 v4 kullanıyordum bu sorunu yaşarken. Dün akşam Hermes'in cios 223'ünün v5'ini kurdum ve oyunu Uloader 5.1D üzerinden ios 223 ile çalıştırdım ve bu yöntem dertlerime derman oldu. Artık şarkıları tamamen SD'den çalıyor. Diğer Loader'larde denemedim ama v5'in en düzgün şekilde Hermes'in Loader'ı Uloader'da çalıştığı söyleniyor. Yani bu versiyonu diğer Loader'larla kullanmaya çalışırsanız 222, 223 ioslarıyla oynayacağınız oyunlarda sorun yaşama ihtimaliniz de olabilir.
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 42
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!