Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Guitar Hero - Gitar Sorunu

Gönderen toygar 
Guitar Hero - Gitar Sorunu
17 March 2010 22:18
Selam Arkadaşlar.. Wii hakkında bu kadar geniş kapsamlı bir site yaptığınız için teşekkürler öncelikle..

Benim bir derdim var, yardım edebileceğinizi tahmin ediyorum.
Sorun şu ... Guitar Hero'nun "The Beatles - Rock Band" ini aldım. ve Wii'me yeni soft mode kurulumu yaptırdım..
Metallica 'nın oyununu download ettim ama Gitarı görmüyor. Mikrofon ve Remote çalışıyor ama davul ile gitar çalışmıyor..
Konuya pek hakim değilim o yüzden anlamayacağım teknik terimleri mümkün olduğu kadar az kullanarak yardım edebilirseniz çok sevinirim..

Şimdiden teşekkürler

Re: Guitar Hero - Gitar Sorunu
18 March 2010 09:06
Açmış olduğunun konunun hemen altında bir konu vardı Guitar Hero 5 diye. Linki de --> buradan

grinning smiley Hermes CIOS kurman gerekiyor. IOS 222 ve 223 ile çalışıyor bu meretler.

Şimdilik kapatmıyorum konuyu. Bir sorun mutlaka çıkacaktır grinning smiley
18 March 2010 11:20
evet işte o soru bu soru...
dediğim gibi konuya hakim değilim fazla ve o link'de ki konuyu okudum fakat bazı noktalarda tıkandım
özellikle SD Card'a yükleme yapılması gibi şeylerde..
benim sd card'ım yok HDD kullanıyorum harici..

eğer yorucu bir iş olmazsa bana buradan daha basit bir dille anlatabilirseniz çok sevinirim..
hepinize tekrar teşekkürler..
18 March 2010 11:40
Öncelikle bir SD kart edinmek zorundasın, SD kartın yok ise bu tip uygulamaları yüklemen imkansız.
18 March 2010 11:46
SD Card'a bu bahsi geçen uygulamaları yükledikten sonra yine HDD'den devam mı ediyorum acaba? yani bir nevi codec gibi birşey mi oluyor bu ?
18 March 2010 11:56
toygar
SD Card'a bu bahsi geçen uygulamaları yükledikten sonra yine HDD'den devam mı ediyorum acaba? yani bir nevi codec gibi birşey mi oluyor bu ?

Evet SD kart ile Hermes Cios yükledikten sonra hdd'den devam ediyorsun.
18 March 2010 12:00
Toygar selamlar,

Ben de bilmiyordum Cios222 ve 223 kurulmasını gerektiğini. Seni ikinci bir defa buraya getirme zahmetinde bulunacağım için özürdiliyorum. Bugünden sonraki bir vakitte getirebilirsin. Şimdilik hoşçakal.
18 March 2010 12:37
Bu tür uygulamaların hepsi SD kart üzerinden çalışıyor. Wiiflow, CFG USB Loader gibi programlar SD kart üzerine kopyalanmış yardımcılar ile çalışıyor. Bunlar oyun kapakları, bilgiler vs. vs, ayrıca Homebrew için yardımcı programlar (Buna örnek misal olarak wad uygulama yüklemek için wad manager gibi)... artırılabilinir.

Kısacası SD kart wii için hayati önem taşıyan bir aparat.
18 March 2010 13:27
tuzruhunun dediklerine ek olarak eger hbc makinan da yuklu ise fat32 usb de ayni isi gorur,yani sd kart olmadan usb ile de calistirabilirsin bu programlari
04 April 2010 17:18
sorun ensturman uyumsuzlugundan kaynaklanıyor herhalde
the beatles rock band oyunu ile guitar hero oyunlarının yapımcıları farklı ve wii de rockband ensturmanları ile guitar hero oyunlarını oynayamıyorsun [www.rockband.com] burdan bakabilirsin
08 April 2010 18:19
Entruman uyumsuzluğu olduğunu sanmıyorum zira Band Hero (CD) ile gayet oynanıyor...
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 29
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!