Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

James Cameron's Avatar donma sorunu

Gönderen unha 
James Cameron's Avatar donma sorunu
31 January 2010 12:09
Merhabalar
Streetgamer kapandığında üzülmüştük.Böyle bir siteye ihtiyacımız vardı.Kuranlara teşekkür ederim.Benim sorunum başlıkta bahsettiğim gibi avatar biraz ilerledikten sonra donuyor.İnternette araştırdım.Kimisi Bca koruması var diyor.Kimisi yok kötü riplenmiş diyor.İki yerden indirdim ikiside aynı yerde donuyor.Sistemim pal neo gamma 7 ve 8 var softmod Sorun sizce Bca mı çözüm öneriniz nedir? Teşekkürler

Re: James Cameron's Avatar donma sorunu
31 January 2010 12:31
En son kötü bir dump olduğunda karar kılınmıştı diye biliyorum... oyunun scene release'ini deneyebilirsin.
31 January 2010 12:45
Hızlı cevabınız için teşekkür ederim.Dediğiniz versiyonu deneyeyim.
15 February 2010 18:27
sonuc alabildinizmi acaba.?aynı donma bendede oluyor.teşekkürler....(oyunun scene release'ini deneyebilirsin.) ne demek onuda anlayamadım.....
15 February 2010 20:10
asder999 : scene release = bu işi kurallarına layık olarak yapanların yayınladıkları anlamına geliyor... wii oyun arşivinde duyuruları verilen oyun sunumları bu şekilde mesela... ha oyunu internette bulmak ise tamamen size kalmış.
28 February 2010 19:14
merhabalar
Asder999 arkadaş geç cevap için kusura bakma mesajı yeni gördüm.torentten başka indirdim donma sorunu olmadı yani indirdiğim versiyonda imiş problem.
26 March 2010 21:13
release versiyonda donma olmuyor, ancak diğer çoğunda 2. bölümde donma oluyor -_-" torrent sitelerinde de ilk çıktığında baya bi tartışılmıştı bu konu
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 66
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!