Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

My Fitness Coach: Cardio Workout (wbfs) usb loader ile kilitleniyor

Gönderen DiABOLiCAL 
My Fitness Coach: Cardio Workout (wbfs) usb loader ile kilitleniyor
24 June 2010 12:53
Selam arkadaşlar,

bu oyunu oynuyorum, oyun bittiğinde oyunun ana ekranına dönünce (örneğin başka bölüme geçmek veya oyuncu değiştirmek için) oyun donuyor. Aslında oyun hareket halinde, arkada karakter sağa sola sallanıyor ancak önünde A'ya basın yazan ekran sabit kalıyor. Wiimote'un ışığı sabit, bağlantısı var gibi ancak hiçbir tuş işlemiyor. A tuşu devam etmediği gibi Home ile de işlem yapamıyorum. Wiimote'un power tuşuna basılı tuttuğumda da kapanmıyor, Kapatmak için cihazın power tuşuna basılı tutmam gerekiyor.

Cihaz versiyonum 4.1 ve Softmode asistanı ile yükleme yaptım. Oyun wbfs formatında ve USB Loader ile çalıştırıyorum.

Re: My Fitness Coach: Cardio Workout (wbfs) usb loader ile kilitleniyor
24 June 2010 12:57
Bunu oyunu uzunca süre kullandıktan sonra yaşıyorsan harddiskin uyku moduna geçiyordur ve dolayısıyla oyunun okuma isteklerine yanıt vermiyordur.

Bir de kısa bir kullanımdan sonra aynısını denesene, bu şekilde kilitlenmiyorsa sorun uyku modu olabilir.

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
Re: My Fitness Coach: Cardio Workout (wbfs) usb loader ile kilitleniyor
25 June 2010 08:21
Sorunu yarı yarıya çözdük gibi duruyor. Dün akşam öbür disk'e atıp denedim ve gayet güzel oynadım. O zaman ya dediğin gibi uyku moduna geçiyor, ya da dosyayı attığım diskte bad sector var. Eski bir disk vardı ona atmıştım oyunu. Dün vaktim kalmadı ama aynı diske oyunu ikinci kez kopyalayıp dosyaları disk üzerinde farklı bir alana yazmasını sağlayacağım bakalım ne olacak. Sonucu aktarırım.
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 31
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!