Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Wiiflow 2.0 Yayınlandı

Gönderen deliprofesor 
Re: Wiiflow 2.0 Yayınlandı
22 November 2010 16:15
yapmayacaksin

23 November 2010 07:55
dedezade
yapmayacaksin

Peki cok tesekkur ederim . Aksam uygulayacam hemen .

Bugune kadar eski versiyon wiflow ile acamadıgım oyun olmadı aslında cok memnunum ama son zamanlarda bazı yeni oyunlardan cıkınca system files corrupted uyarısı veriyor ve wii yi ac kapat ac kapat yapa yapa bazen 2. denememde bazende 20. denememde yeniden bu uyarıyı almadan acabiliyorum. Yani bu uyarıyı aldıktan sonra hicbirsey yapamadan sadece kendi kendine duzelmesini bekliyorum acıp kapatarak. Her oyunda yapmıyor her zamanda yapmıyor . Bende acaba wiflowu guncellersem duzelirmi diye merak ettim. Bu konuda bir fikriniz varmı?
23 November 2010 11:12
bazi yeni oyunlar da cikan problemler forumda mevcut istersen bi oralara bak, belki sana da faydasi olur

21 January 2011 10:20
Wiiflow un bu yeni versiyonu cfg den daha mı iyidir? Bug fix durumları ne alemde, program stabil hale gelmişmidir acaba?
21 January 2011 12:59
Wiiflow CFG kadar sık güncellenmiyor.

CFG ise şuan en iyi loader'lardan birisi. Sürekli bug fix yapılan, yeni versiyonları nerdeyse haftada bir çıkan, arkası sağlam bir program. Wiiflow ise açık kaynağa dönüştürülmüş ve projeyi kimin ne idüğü belliolmayan ne kadar bilgili olduğu da tartışılır bir kişi devraldı...

Gerçi son durumuna bayağıdır bakmadım.
21 January 2011 23:34
Cfg den devam edelim o zaman biz.. smiling smiley
28 January 2011 14:54
slm ben 4.2e cihazıma soft mode yapmıştım. wiiflow eski 1.1 sürümü yüklü.
onu bu son sürüme yükseltmek istersem ne yapmam lazım?
sadece yeni install dosyasını sd carda atıp onu ordan çalıştırmam yeterli mi?
aradan aylar geçtiği unuttum yaptıklarımı da teşekkürler.
28 January 2011 15:19
CİOS 249 İDİ sanırım benim cihazda ona uygun olan wiiflow dosyasını indirdim. code.google.comda wiiflow sayfası var.
orada bir de r304data dosyası var onu da indirdim ve dil olarak türkçe nin de olduğunu gördüm.

[code.google.com]
sayfa bu. sağda linkler var. oradan r304-249.zip ve r304-data.zip dosyalarını indirdim.
bunlar işimi görür mü? Şu anda just dance 2 dışında çalıştıramadığım oyun yok.
just dance 2 de big file hatası vermişti. çözüm olarak wiiflowu yükseltmekten bahsedilmiş.
tekrar teşekkürler.
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 54
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!