Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Monster Hunter Tri Acil Yardım

Gönderen karaejder07 
Monster Hunter Tri Acil Yardım
23 May 2010 09:12
Arkadaşlar oyunu dvd ye çektim backup launcher 002 fix olandan çalıştırdım fakat yinede 002 hatası aldım.

Wii Özelliklerim:
softmod ve çip yok
hombrew var

4.0

oyunu nasıl çalıştırabilirim?

Re: Monster Hunter Tri Acil Yardım
23 May 2010 10:26
Bu oyun için yanılmıyorsam Hermes CIOS 223'ü 37 merged with 38 diye kurman gerekiyor. Diğer yöntem ise Waninkoko'nun CIOS Revx19 muydu neydi onu yüklemen gerekiyor diye hatırlıyorum. Bir yerlerde görmüştüm buldum buradan bakabilirsin.
23 May 2010 10:53
ben anlamadım soruyu... softmod ve çip yok ise oyun orjinal o zaman?
oyun orjinalse ve 4.2'ye güncellemek istemiyorsan gecko os programı ile oyunun gerektirdiği ios'u yüklemen mümkün.

softmod ve çip yok derken aslında softmod var ve çip yok demek istediysen muhtemelen 002 fix'i olduğunu iddia eden backup launcher'da da problem olabilir. neogamma programı ile denemeni tavsiye ederim. oyunu diskten çalıştırmak için özel bir şey gerekiyor mu bilmiyorum, usb loader'lar için tuzruhu'nun da dediği gibi 37 bazlı bir cios gerekiyor (hermes / waninkoko farketmez 37 bazlı olsun yeter)

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
23 May 2010 11:16
oyun orjinal degil tam olarak softmod yükleyip yüklemdiğimi bilmiyorum ama hbc ve backup launcher var ama.
23 May 2010 11:18
HDD DE YOK BUARADA VE ŞU YAZDIĞINIZ HERMESİ VS NERDEN İNDİREBİLİRİM.
23 May 2010 11:19
OO harddisk olmadan biraz zor oynarsın ama, flaş bellek var mı? oyun yaklaşık 3.8 gbyte çünkü.
23 May 2010 11:21
FLASH TA YOK MAALESEFsad smiley
23 May 2010 11:23
Ok, diskten oyunu çalıştırmış olan birisi cevap versin o zaman. Ben denemedim bile, dediğim gibi 37 bazlı bir cios ile oyun sorunsuz oynanıyor.

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
23 May 2010 11:24
37 BAZLI CİOSUN LİNKİNİ VERİRMİSİN PEKİ?
23 May 2010 11:26
bi forumda gecko os 1.9.1 ile çalışabilecegini okudum fakat sd kartta nasıl okutucağımı bilmiyorum
23 May 2010 11:27
CiosXrev19 konusu : [www.wiidewii.com]

Ayrıca wiidewii softmod asistanı ile kuracağın cios'lar içerisinde kurulan hermes cios'lardan bir tanesi de 37 bazlı...

23 May 2010 11:38
rev 19 indirme linklerinden hiçbiri çalışmadı alternatif yokmu?
23 May 2010 11:56
Bu tip dosyaları bulabileceğin en iyi yerlerden birisi GBATemp'in dosya serveri gibi davranan Filetrip'tir. Oradan bulabilirsin, linki: bu

Sende harddisk veya usb bellek yoksa disk konusunda pek yardımcı olamayacağız. Millet disk işini nerdeyse bıraktı, sırf oyunu çalıştırmak için bende şimdi Hermes CIOS'ları yükleyecektim. Bakalım yolu nasılmış diye.
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 25
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!