Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Forum versiyon update

Gönderen WiiCrazy 
Forum versiyon update
10 April 2011 20:48
Bu gece forum versiyonu update edileceği için geçici bir süre foruma erişemeyebilirsiniz, duyurulur.

ps: Update başarıyla tamamlanmıştır... wiinnertag imajlarının düzgün yüklenmesini sağlar diye düşünüyordum ama ne yazık ki bu işe yaramadı, olsun yine de son versiyonda olmak iyidir smiling smiley

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage

1 kez düzenlendi. En son 10/04/2011 21:43 tarihinde WiiCrazy tarafından düzenlenmiştir.

Re: Forum versiyon update
11 April 2011 10:18
bende onu sorucaktim.once hayirli ugurlu olsun grinning smiley
da bu imzalar neden terk eyledi bizi

11 April 2011 15:47
Embedded images diye bir modül kullanıyoruz forumda büyük imajları boyutlandırsın ortalık dağılmasın gibi değişik amaçlar için. Wiinnertag yeni bir uygulamaya gitmiş, imaj'lara yapılan request'leri cache'lenmiş olanlarına redirect ediyor. Phorum developer'larına sorunu ilettim wiinnertag sitesinin redirection olayını standart dışı bir şekilde yapmasından kaynaklandığını söylediler.

Wiinnertag sitesini kodlayan elemana ilettim problemi, bakalım çözmezlerse en kötü ben hallederim, zira problemin ne olduğunu ben de tam olarak anladım.

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
11 April 2011 18:10
ee benim imza gozukuyor simdi grinning smiley problem mi halloldu yoksa ufak bir arkaplan secince mi duzeldi grinning smiley

ya birakcaklar aslinda wiinertagin yonetimini bize bak her yer cicek bocek olacak grinning smiley

11 April 2011 18:45
Eleman düzeltti winking smiley

11 April 2011 19:32
saolasin eline saglik.forumun gorsel kalitesi dusuyodu valla bu bozuk imzalar yuzunden , etrafa ceki duzen geldi grinning smiley

ellerine saglik herkesin winking smiley

13 April 2011 20:34
Bi dakka ya.. Nolmuş?

01 May 2011 22:58
Forumda özel mesaj gönderimi ile alakalı spam hurdles modülünden kaynaklanan bir problem vardı. Bu düzeltildi. ÖM gönderimlerinde artık problem yaşanmıyor olması lazım.

Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 23
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!