Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

www.ps3devi.com test yayınında!

Gönderen WiiCrazy 
www.ps3devi.com test yayınında!
22 November 2010 21:16
Tamamen Playstation 3 üzerine uzmanlaşacak yeni forumumuz yayında, hepinizi oraya da bekleriz winking smiley
dedezade şimdiden hacking / homebrew / yedeklenmiş oyun çalıştırma allah ne verdiyse yardırmaya başladı bile smiling smiley

Hepimize hayırlı, uğurlu olsun.

Ha unutmadan,

şuradan devam ediyoruz : www.ps3devi.com

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage

1 kez düzenlendi. En son 22/11/2010 21:17 tarihinde WiiCrazy tarafından düzenlenmiştir.

Re: www.ps3devi.com test yayınında!
23 November 2010 10:29
Vatana millete hayırlı uğurlu olsun, henüz ps3 ümüz yok ama ilerde olmayacağı anlamına gelmiyor. spinning smiley sticking its tongue out

23 November 2010 16:35
Hayırlı olsun. Nacizane önerim phbb yerine vbulletin, olmuyorsa smf kullanılması. Zira phbb hem kullanım kolaylığı konusunda, hemde basitçe tabir edeyim ; arama motorlarını siteye çekme konusunda zayıf kalıyor.

Tekrardan hayırlı olsun.smileys with beer

23 November 2010 18:13
tyler
Hayırlı olsun. Nacizane önerim phbb yerine vbulletin, olmuyorsa smf kullanılması. Zira phbb hem kullanım kolaylığı konusunda, hemde basitçe tabir edeyim ; arama motorlarını siteye çekme konusunda zayıf kalıyor.

Tekrardan hayırlı olsun.smileys with beer

Valla IPB ve Vbulletin pek tabii bu işin ağababaları lakin bunlar paralı, outdated korsanlarını kullanmak da bana gelmez. SMF'ye gelince nedense görüntüsü hiç içime sinmiyor SMF'nin...

Gbatemp'ten kullandığım kadarıyla IPB'yi beğeniyorum aslında, blog'du, portal'dı tüm paketi uygun fiyata satsalar almayı da düşünürdüm... Vbulletin'e göre epey pahalı..

Ip.Board $150 *
Ip.Blog $50
Ip.Gallery $65
Ip.Content $50 *
Ip.Downloads $50

Board ile content alınabilir aslında... bakalım ileride sağa sola saçacak paramız olursa belki ona yöneliriz :p

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
23 November 2010 19:24
Yav elimizden geldiğince destek çıkarız grinning smiley
23 November 2010 19:36
tuzruhu
Yav elimizden geldiğince destek çıkarız grinning smiley

Forum üyelerine dilenmek bize yakışmaz smiling smiley
Hem netice de vermiyor zaten, Gbatemp'te Crap başlığı 75000 görüntüleme almış paypal'e yapılan donation = $0. Loadstructor denen gaydırı guppak programı backup loaders konusunda sticky yapmışlar, ben de başlığı olduğu gibi buraya yönlendirdim, belki gelen vatandaşlar bir iki reklama tıklar da yolumuzu buluruz :p

23 November 2010 20:00
hayırlı olsun.ps3 takasla aldığımdan üye oldum. şuan bilgim %10 larda downgrade olayını bir halledeyim..
kolay kolay kimse donate etmiyor adsense olayıda bizlere nedense ters geliyor güzel bir bloğum var 2 aydır hit oranı 4000 - 5000lerde fazla değil ancak reklam tıklama 10-15 tane aylık. allahtan download olayı varda oradan 4 ayda bir 20 EUR geliyor

1 kez düzenlendi. En son 23/11/2010 20:04 tarihinde kendimce tarafından düzenlenmiştir.
Ace
24 November 2010 00:56
OoOoO süper haber hayırlı olsun.drinking smiley
04 December 2010 21:43
Hayırlı olsun (:

Bu arada SMF iyidir. Güzel temalar var RC3 versiyonunda.
07 December 2010 07:59
Hayırlı olsun. Gerçi PS3'ü Türkçe oyun çıkarmaya başladıkları için orjinal olarak kullanmaktan yanayım ama olsun. Fazla bilgi göz çıkarmaz değil mi?
13 December 2010 19:12
Gayet güzel bir şekilde ilerliyorsunuz size paypal dan nasıl donation yapıcağımı bulamadım link varsa verirseniz sevinirim. Paypal ile yaptığım alışverişlerden arta kalan paramı size vermek istiyorum.(Sürekli alışveriş yaparım vps,host alım gibiwinking smiley )
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 29
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!