Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

VIP üyelere özel bölümü açıldı

Gönderen WiiCrazy 
VIP üyelere özel bölümü açıldı
17 October 2010 08:06
Hali hazırda Şahin tipinde olan kullanıcılar bu bölüme üye yapıldılar. Bundan sonra üye alınacaklar için ön şart yine Şahin tipinde olmak ve VIP üyelerden biri tarafından davet edilmek. VIP üyeler davet edecekleri Şahin tipindeki kullanıcıları admin'lere (WiiCrazy, tuzruhu, dedezade, djarumblack) iletebilirler.

Şahin tipinde değilseniz ve bu bölüme üye olmanız gerektiğini düşünüyorsanız bana başvurabilirsiniz.

Ek olarak foruma olumlu yönde katkılarından dolayı DiABOLiCAL ve deliprofesor nick'li arkadaşlarımız Süper Moderatörlüğe yükselmişlerdir, bunu da buradan duyurmuş olayım smiling smiley Kendilerini tebrik ederim winking smiley

ps: Üye olmak için Kontrol Merkezi -- Grup üyeliği kısmından başvurabilirsiniz

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage

2 kez düzenlendi. En son 02/10/2011 21:54 tarihinde WiiCrazy tarafından düzenlenmiştir.

Re: VIP üyelere özel bölümü açıldı
17 October 2010 09:03
iyi olmus forum icin birazda calismak gerekecek tabi mod olanlara tebrikler en kisa surede aranizdayim ins smiling smiley

e ben zaten coktan gecmisim sahini kendi kulagimdan tutup sozlerime son veriyorum smiling smiley

1 kez düzenlendi. En son 17/10/2010 09:07 tarihinde qawsed tarafından düzenlenmiştir.
17 October 2010 09:07
Şahin olmak için kaç aydır forumda olmak veya kaç mesaj yazmış olmak gerekiyor?

17 October 2010 09:21
Şahin olmak için 50 mesaj yazmak yeterli... Gerçi bundan sonra daha duyarlı olup spam mesajları muhtemelen sileriz...
Bunun dışında forumda uzun süredir bulunan 10-20 mesaj da atsa faydalı işler yapan üyeleri de hali hazırda VIP yaptım...

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
17 October 2010 09:46
Hayırlı olsun WiiCrazy hocam,yalnız ben anlamadım tam olarak,bu bölümün oyun paylaşmaktan başka ne özelliği olacak?

17 October 2010 10:57
djbaha
Hayırlı olsun WiiCrazy hocam,yalnız ben anlamadım tam olarak,bu bölümün oyun paylaşmaktan başka ne özelliği olacak?

İçki falan ikram edeceğiz orda :p

17 October 2010 11:30
WiiCrazy
thumbs upsmileys with beer grinning smiley

1 kez düzenlendi. En son 17/10/2010 11:30 tarihinde djbaha tarafından düzenlenmiştir.
17 October 2010 12:48
Hayrılı olsun bari ismini foruma uygun yapsaydınız Wiiip felan gibi sonuçta orada olacaklar mesajlaşacaklar uçağa binmeyecekler smiling smiley yada binecekler

17 October 2010 15:12
Beni de VIP üyeliğe layık görmüşsünüz sağolun. Kendimi önemli (Very Important Person) hissettim. smiling smiley
17 October 2010 15:14
herkese hayırlı uğurlu olsun smileys with beer
17 October 2010 17:01
Hmm, Wiip üye, kulağa hoş geliyor ama bizim insanımız nasıl anlar bilemiyorum smiling smiley

17 October 2010 18:35
WiiP güzel olmuş. Ana başlığa parantez içinde VİP de yazarsak herkes anlar. smoking smiley

19 October 2010 10:47
Teşekkürler WiiCrazy, taşınma işlerinden dolayı bir süredir yeni mesajlara bakamıyordum en üstten bakayım dedim ilk bu mesajı gördüm. İşimi gücümü bir toparlıyayım, şu evdeki fazlalıkları bir satayım daha çok faydamız olacak inşallah grinning smiley

(Onları toparlamadan hanım wii ile uğraşmama pek izin vermeyecek gibi tongue sticking out smiley )
24 October 2010 17:40
VIP olmuşum çok teşekkürler smiling smiley

29 October 2010 10:36
sansa bak bende sahin i gecmisim grinning smiley

1 kez düzenlendi. En son 29/10/2010 10:36 tarihinde 129912994 tarafından düzenlenmiştir.
Ace
17 November 2010 20:51
Pek foruma girip mesaj atamıyom ama kalben vip üyesi sayın beni spinning smiley sticking its tongue out çünkü burdaki herkez gibi wii fanıyık.smileys with beer
25 December 2010 11:13
Umarım bir gün banada nasip olur iyi forumlar grinning smiley

23 May 2011 18:52
vip uyelerin +si ne?
23 May 2011 20:14
e vip bölümüne girebiliyosun grinning smiley daha ne istiyosun. ben başka görebilmiş değilim.

şöyle foruma cevap yazarken bi çay ne bilem bir püsküüt getiren bile olmuyo.vip olacaksan thy de olacan grinning smiley

24 May 2011 07:08
Püsküüt yok ama Püskevit var ister misin?

the finger smiley
24 May 2011 07:29
oda olur grinning smiley ama cay caykur olsun grinning smiley

26 August 2011 12:16
Rica etsem benide Vip ye layık görür müsünüz smiling smiley
10 September 2011 22:54
Mesaj sayım çok az grinning smiley
02 October 2011 21:54
Üye olmak için Kontrol Merkezi -- Grup üyeliği kısmından başvurabilirsiniz

03 December 2011 17:28
bana şu rütbeleri açıklayabilirmisiniz
atıyorum 1-5 leylek falan?

1 kez düzenlendi. En son 04/12/2011 16:22 tarihinde asdfgg tarafından düzenlenmiştir.
11 December 2011 11:36
Wii.I.P.'nin ayrıcalıkları neki?
11 December 2011 12:38
WiiCrazy
djbaha

Üstte muhabbeti geçti bunun.
V.I.P bölümüne girebiliyosun okadar.

23 January 2012 16:27
buraya bakarken 500 mesaj attıgımı farkettim bu gereksiz mesajlada 501 yapıyorum bu sayıyı the finger smiley

Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 22
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!